JQGRID - View integration (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Settings
et: Seaded

en: Field
et: Väli

en: Views
et: Vaated

en: Text
et: Tekst

en: Layout
et: Paigutus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Sortable
et: Sorditav

en: Align
et: Joondus

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Missing
et: Puudub

en: Hide
et: Peida

en: Default order
et: Vaikimisi järjestus

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine
