JQGRID - View integration (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: Settings
is: Stillingar

en: Field
is: Svæði

en: Views
is: Gagnasýn

en: Text
is: Texti

en: Layout
is: Útlit

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Sortable
is: Raðanlegt

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Hide
is: Fela

en: Default order
is: Sjálfgefin röð
