JQGRID - View integration (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Align
kn: ಹೊಂದಿಸು

en: Ascending
kn: ಏರಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Descending
kn: ಇಳಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: Default order
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್ ಕ್ರಮ

en: Editable
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸ ಬಹುದ
