JQGRID - View integration (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Field
mn: Талбар

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Text
mn: Текст

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Hide
mn: Нуух
