JQGRID - View integration (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: Center
mr: मध्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Views
mr: याद्या

en: Text
mr: अक्षर

en: Layout
mr: मांडणी

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
