JQGRID - View integration (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: Settings
ps: امستنې

en: Views
ps: ليدنې

en: Text
ps: متن

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Align
ps: پرليكول

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Missing
ps: ورك

en: Hide
ps: پټول
