JQGRID - View integration (7.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Search
se: Oza

en: Field
se: Gieddi

en: Text
se: Teaksta

en: Hide
se: Čiega
