JQGRID - View integration (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Text
sl: Besedilo

en: Layout
sl: Postavitev

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Hide
sl: Skrij

en: Default order
sl: Privzeti vrstni red
