JQGRID - View integration (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Text
sr: Текст

en: Default order
sr: Подразумевани редослед
