JQGRID - View integration (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: Center
sv: Centrerad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Field
sv: Fält

en: Views
sv: Vyer

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Sortable
sv: Sorteringsbar

en: Align
sv: Justera

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Missing
sv: Saknas

en: Hide
sv: Dölj

en: Default order
sv: Förvald ordning

en: Default sort
sv: Förvald sortering

en: Resizable
sv: Storleksförändring

en: Editable
sv: Redigerbar
