JQGRID - View integration (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Views
th: ดู

en: Text
th: ข้อความ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Hide
th: ซ่อน

en: Default order
th: การจัดลำดับเริ่มต้น
