JQGRID - View integration (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Center
ur: وسط

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Field
ur: فیلڈ

en: Views
ur: ویوز

en: Text
ur: متن
