JQGRID - View integration (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
