JQGRID - View integration (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Search
tr: Ara

en: None
tr: Hiçbiri

en: Center
tr: Merkez

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Field
tr: Alan

en: Views
tr: Görünümler

en: Text
tr: Metin

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Sortable
tr: Sıralanabilir

en: Align
tr: Hizalama

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Missing
tr: Kayıp

en: Hide
tr: Gizle

en: Default order
tr: Öntanımlı sıralama

en: Default sort
tr: Öntanımlı sıralama
