JQGRID - View integration (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: None
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Hide
bn: লুকাও
