JQGRID - View integration (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Views
eo: Vidoj

en: Text
eo: Teksto

en: Default order
eo: Defaŭlta sinsekvo
