JQGRID - View integration (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: Settings
gl: Axustes

en: Field
gl: Campo

en: Views
gl: Vistas

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Sortable
gl: Ordenable

en: Align
gl: Aliñar

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Missing
gl: Perdido

en: Hide
gl: Agochar

en: Default order
gl: Orde predeterminada

en: Default sort
gl: Ordenación predeterminada

en: Resizable
gl: Redimensionable
