JQGRID - View integration (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Search
te: వెతుకు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Hide
te: దాచు
