JQGRID - View integration (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Center
af: Senter

en: Settings
af: Verstellings

en: Default order
af: Verstekorde
