JQGRID - View integration (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default order
dz: སྔོན་སྒྲིག་གོ་རིམ།
