JQGRID - View integration (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Type
es: Tipo

en: List
es: Listado

en: Search
es: Buscar

en: None
es: Ninguno

en: Center
es: Centrado

en: Settings
es: Configuración

en: Field
es: Campo

en: Views
es: Vistas

en: Text
es: Texto

en: Layout
es: Diseño

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Sortable
es: Ordenable

en: Align
es: Alinear

en: Ascending
es: Ascendente

en: Descending
es: Descendente

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Missing
es: No encontrado

en: Hide
es: Ocultar

en: Default order
es: Orden predefinido

en: Default sort
es: Orden predefinido

en: Resizable
es: Redimensionable
