JQGRID - View integration (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Center
kk: Орта

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Text
kk: Текст

en: Default order
kk: Әдепкі рет
