JQGRID - View integration (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ
