JQGRID - View integration (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Text
am: ጽሁፍ
