JQGRID - View integration (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Center
bg: Център

en: Settings
bg: Настройки

en: Field
bg: Поле

en: Views
bg: Изгледи

en: Text
bg: Текст

en: Average
bg: Рейтинг

en: Count
bg: Брой

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Right
bg: Дясно

en: Hide
bg: Скрий

en: Default order
bg: Ред по подразбиране
