JQGRID - View integration (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: List
da: Vis

en: Search
da: Søg

en: None
da: Ingen

en: Center
da: Centreret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Field
da: Felt

en: Text
da: Tekst

en: Average
da: Gennemsnit

en: Count
da: Antal

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Sortable
da: Kan sorteres

en: Align
da: Justér

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Missing
da: Mangler

en: Max
da: Maks

en: Hide
da: Skjul

en: Default order
da: Sortering

en: Default sort
da: Standardsortering

en: Resizable
da: Tilpas størrelse

en: Editable
da: Redigérbar
