JQGRID - View integration (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Center
el: Κέντρο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Field
el: Πεδίο

en: Text
el: Κείμενο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Average
el: Μέσος όρος

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Align
el: Στοίχιση

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Default order
el: Προεπιλεγμένη σειρά

en: Resizable
el: Να μπορεί να αλλάζει το μέγεθος

en: Sum
el: Άθροισμα
