JQGRID - View integration (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: Center
fa: وسط

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Field
fa: فیلد

en: Views
fa: نماها

en: Text
fa: متن

en: Layout
fa: آرایش

en: Average
fa: میانگین

en: Count
fa: شمارش

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Sortable
fa: قابل مرتب‌سازی

en: Align
fa: تراز

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Default order
fa: ترتیب پیش‌فرض

en: Default sort
fa: مرتب‌سازی پیش‌فرض

en: Sum
fa: مجموع

en: Min
fa: حداقل
