JQGRID - View integration (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Text
gu: લખાણ

en: Average
gu: સરેરાશ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Align
gu: હારબંધ ગોઠવવું

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Default order
gu: મૂળભૂત ક્રમ
