JQGRID - View integration (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Count
hy: քանակ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Left
hy: Ձախ

en: Hide
hy: Թաքցնել
