JQGRID - View integration (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Views
jv: View

en: Text
jv: Teks

en: Average
jv: Rerata

en: Count
jv: Jumlah

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Sortable
jv: Bisa diurutaké

en: Align
jv: Rata

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Default order
jv: Préntah gawan
