JQGRID - View integration (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Count
sq: Numri

en: Default order
sq: Renditja e prezgjedhur
