JQGRID - View integration (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Search
ta: தேடல்

en: None
ta: இல்லை

en: Center
ta: மையம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Field
ta: புலம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Text
ta: உரை

en: Average
ta: சராசரி

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Align
ta: சீரமை

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Missing
ta: காணாமல்

en: Hide
ta: மறை

en: Default order
ta: இயல்பான வரிசை

en: Sum
ta: தொகை
