JQGRID - View integration (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Center
ast: Centru

en: Settings
ast: Preferencies

en: Field
ast: Campu

en: Text
ast: Testu

en: Count
ast: Cuenta

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
