JQGRID - View integration (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Center
be: Цэнтр

en: Settings
be: Налады

en: Field
be: Поле

en: Text
be: Тэкст

en: Count
be: Колькасць

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Hide
be: Схаваць

en: Default order
be: Парадак па змоўчанні
