JQGRID - View integration (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Search
si: සොයන්න

en: Text
si: වගන්ති

en: Average
si: සාමාන්‍ය ගණන

en: Count
si: එකතුව

en: Sum
si: මුළු ගණන
