JQGRID - View integration (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: Field
bs: Polje

en: Text
bs: Tekst

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Sortable
bs: Sortiranje

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Hide
bs: Sakrij

en: Default order
bs: Defaultni raspored

en: Default sort
bs: Defaultno sortiranje
