JQGRID - View integration (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Field
eu: Eremua

en: Views
eu: Bistak

en: Text
eu: Testua

en: Average
eu: Batez bestekoa

en: Count
eu: Zenbatu

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Align
eu: Lerrokatu

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Default order
eu: Orden lehenetsia
