JQGRID - View integration (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: Settings
he: הגדרות

en: Field
he: שדה

en: Views
he: היבטים

en: Text
he: טקסט

en: Layout
he: פריסה

en: Average
he: ממוצע

en: Count
he: כמות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Align
he: יישור

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Missing
he: חסר

en: Max
he: מקסימום

en: Hide
he: הסתרה

en: Default order
he: סדר ברירת מחדל

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: Sum
he: סְכוּם

en: Min
he: מינימלי
