JQGRID - View integration (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Center
hu: Középen

en: Settings
hu: Beállítások

en: Field
hu: Mező

en: Views
hu: Nézetek

en: Text
hu: Szöveg

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Average
hu: Átlag

en: Count
hu: Mennyiség

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Sortable
hu: Rendezhető

en: Align
hu: Igazítás

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Max
hu: Legfeljebb

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Default order
hu: Alapértelmezés szerinti sorrend

en: Default sort
hu: Alapértelmezés szerinti rendezés

en: Resizable
hu: Átméretezhető

en: Editable
hu: Szerkeszthető

en: Sum
hu: Összegzés

en: Min
hu: Legkisebb
