JQGRID - View integration (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Average
ka: საშუალო

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Hide
ka: დამალვა
