JQGRID - View integration (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Text
ku: دەق

en: Count
ku: ژمارە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Hide
ku: بشارەوە

en: Default order
ku: ڕێکخستنی بنەڕەتی
