JQGRID - View integration (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Center
os: Центр

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Field
os: Быдыр
