JQGRID - View integration (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Field
pl: Pole

en: Views
pl: Widoki

en: Text
pl: Tekst

en: Layout
pl: Układ

en: Average
pl: Średnia

en: Count
pl: Liczba

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Sortable
pl: Sortowalny

en: Align
pl: Wyrównaj

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Missing
pl: Brakujące

en: Hide
pl: Ukryj

en: Default order
pl: Domyślny porządek

en: Default sort
pl: Standardowe sortowanie

en: Resizable
pl: Zmienny rozmiar

en: Sum
pl: Suma

en: Min
pl: Minimum
