JQGRID - View integration (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Text
ug: تېكىست

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Align
ug: توغرىلاش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Hide
ug: يوشۇرۇش
