JQGRID - View integration (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: Average
az: Orta

en: Count
az: Say

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Sortable
az: Çeşidlənən

en: Align
az: Sıralama

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Hide
az: Gizlət

en: Default order
az: Defolt sifariş

en: Default sort
az: Defolt çeşidləmə

en: Sum
az: Cəm

en: Min
az: Minimum
