jQuery AJAX Load (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Test
ar: الاختبار

en: Link
ar: رابط

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Page not found
ar: الصفحة غير موجودة

en: Loading
ar: جاري التحميل

en: Site under maintenance
ar: الموقع قيد الصيانة
