jQuery AJAX Load (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Test
gl: Proba

en: Link
gl: Ligazón

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Page not found
gl: Páxina non atopada

en: Loading
gl: Cargando

en: Site under maintenance
gl: Modo de mantemento
