jQuery AJAX Load (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Link
gu: કડી

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: Page not found
gu: પ્રુષ્ઠ મળ્યું નહિ

en: Site under maintenance
gu: સાઇટ જાળવણી હેઠળ છે
