jQuery AJAX Load (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Test
hi: परीक्षण

en: Link
hi: कड़ी

en: Access denied
hi: प्रवेश निषेध

en: Page not found
hi: पृष्ठ नहीं मिला

en: Loading
hi: लोड हो रहा है

en: Site under maintenance
hi: साइट रखरखाव के तहत ।
